EMLAK ARA
KALİTE GRUP - Kaliteli Yaşam Alanları Üretiyoruz

Hakkımızda

1988 yılında Kastamonu Tosya İlçesinde bulunan Suluca Sanayi Sitesinde Kapı imalatı üretmekle işe başlayan KG Şirketler Grubu, üstlendiği vizyon ve misyonuyla hızla büyüme sağlamıştır. Kurumların memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendisine ilke edinmiştir.

KG grup Şirketleri kurulduğu günden bugünlere irili ufaklı bir çok kaliteli projeye imza atmış olup hali hazırda bugünlerde tamamlamış olduğu Okyanus Park ve Yıldız Park projeleriyle tüketiciye en iyi hizmeti sunabilme yolunda yatırımlara aralıksız devam etmektedir.

KG Grup yüksek kalite bilinciyle grup olarak markalaşma yolunda en iyi noktalara ulaşma hedefinde kalitesiyle prestiji birleştirerek ilerlemektedir.

Misyonumuz;

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

 Sektörle ilgili teknik ve idari şartnameleri, uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel olarak takip etmekte ve üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir eser olarak teslim etmek.

 Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmak.

Vizyonumuz;

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan KG Grup kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. KG Grup’ta istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

KG Grup olarak, üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, gelişen Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız,

 KG Grup İnşaat yatırımları ile ülke ve bölge ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı, büyüme ve kârlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal kültüre ve sosyal gelişime katkıda bulunmayı vizyon edinmiştir. Sürdürülebilir kalitede üretim yaparak, rekabet gücünü artırmayı hedefleyen bir anlayışla her zaman örnek bir firma olmak vizyonumuzun ayrılmaz parçasıdır.

Saygılarımızla…

KG Grup